MALTEPE BELEDİYESİ TIP MERKEZİ HASTA KABULÜNE BAŞLADI

MALTEPE BELEDİYESİ TIP MERKEZİ HASTA KABULÜNE BAŞLADI

Günde 750 hastaya ücretsiz sağlık hizmeti veren Maltepe Belediyesi Tıp Merkezi, 4 poliklinik ve diyetisyenlik bölümlerinde hasta kabulüne başladı.

Küçükyalı’da hizmet veren Maltepe Belediyesi’ne bağlı “Tıp Merkezi”nde 4 poliklinik ve diyetisyenlik bölümleri hasta kabulüne başladı. Genel cerrahi, göğüs hastalıkları, göz hastalıkları, ağız ve diş sağlığı, kulak-burun-boğaz, biyokimya laboratuvarı, radyoloji (ultrasonografi, mamografi vb. hizmetleri), röntgen hizmetleri birimleri ve 2 psikologla hizmet veren merkez, artık 2 dahiliye, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk sağlığı ve hastalıkları ile diyetisyenlik bölümlerinde de hasta kabul edecek.

Ücretsiz Sağlık Hizmeti

Pandemi sürecinde de ücretsiz bir biçimde sağlık hizmetini sürdürmeye devam eden Maltepe Tıp Merkezi, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Nilüfer Gündoğdu, Dahiliye Uzmanları Dr. Deniz Şentürk ve Dr. Turgay Özay, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Burcu Severge ile Diyetisyen Tuğba Kahvecioğlu’nu bünyesine kattı. Bu bölümlerden hizmet alan vatandaşlar, yeni bölümlerin hizmete açılmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek Maltepe Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2021, 22:00

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER