Kayaşehir ile Güvercintepe Arasındaki Yol Ölüm Saçıyor!

31 mart yerel seçimleri öncesi tamamlanmadan açılan Gökdemir Caddesi'ndeki yol ölüm saçıyor.

Kayaşehir ile Güvercintepe Arasındaki Yol Ölüm Saçıyor!

31 mart yerel seçimleri öncesi, Kayaşehir ile Güvercintepe arasındaki Gökdemir Caddesi üzerinde henüz tamamlanmadan açılan yol ölüm saçıyor.

HASTANEYE KALDIRILDI
Bugün akşam saatlerinde bir fast-food zinciri kuryesi de bu yolda bir trafik kazası geçirdi. Çeşitli yerlerinde yaralanmalar meydana gelen kuryeye 112 acil ekipleri olay yerinde ilk yardım yaparak, hastaneye kaldırdı.

YOL HENÜZ TAMAMLANMADAN AÇILDI

Bölge sakinlerinin ifadesine göre 31 mart yerel seçimleri öncesi, Göktepe caddesi üzerinde henüz tamamlanmadan açılan bu yolda, bugüne kadar 20'ye yakın trafik kazası yaşandı. Bir bölge sakinin iddiasına göre bu yolda şimdiye kadar en az 7-8 kişi yaşamını yitirdi.

YETKİLİLERE SORUYORUZ

Yetkililere sesleniyoruz; siyasal rant uğruna açılan bu yolda yaşanan kazaların hesabını kim verecek? Daha kaç can yaşamını yitirmeli ki, Başakşehir Belediyesi bu yolu düzeltsin? Siyasal rant, insanların canından daha mı önemli sizin için?

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 14:34

Hasan

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tamer Pekgöz
Tamer Pekgöz - 10 ay Önce

Bu yol artık Ölüm yolu oldu. 20 den daha fazla kaza oldu belkide burada, ışıklandırma yok, yolda beton bloklar kazaya neden olur ama kimse bu işe el atmaz...

SIRADAKİ HABER