İBB 24 YAŞ VE ALTI İSTANBULLULARI KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİYLE BULUŞTURUYOR

İBB 24 YAŞ VE ALTI İSTANBULLULARI KÜLTÜR, SANAT ETKİNLİKLERİYLE BULUŞTURUYOR

İBB, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirdiği yaz etkinlikleri kapsamında sahipleri tarafından kullanılmayan boş koltukları 24 yaş ve altı gençlerin kullanımına ücretsiz olarak açıyor.   

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kültür AŞ ve kültür sanat sektörü iş birliğiyle Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda gerçekleştirdiği yaz etkinliklerinde Koltuk Senin uygulamasına tüm hızıyla devam ediyor. Sahipleri tarafından kullanılmayan boş koltukları 24 yaş ve altı İstanbullulara ücretsiz sunan İBB, böylece gençleri kültür ve sanat etkinlikleriyle buluşturuyor.  

Nasıl Yararlanılır 

Koltuk Senin uygulamasından faydalanmak için etkinlikten 1 saat önce alanın girişinde yer alan Koltuk Senin masasına gitmeniz gerekiyor. Ardından HES kodunuzu doğrulattığınız İstanbul Kart ile sıra alıyorsunuz ve bu sıra numarasına göre içeri davet edilerek boş koltuklara yönlendiriliyorsunuz. 1 kişinin ayda bir kez yararlanabildiği uygulamada, boş koltuk kapasitesi tespit ediliyor ve misafirler bu kapasiteye göre yönlendiriliyor.  

Halkın Güncesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER