SİNOP DERNEKLER FEDERASYONU BAŞKANI'NDAN CHP BAŞAKŞEHİR'E ZİYARET

SİNOP DERNEKLER FEDERASYONU BAŞKANI'NDAN CHP BAŞAKŞEHİR'E ZİYARET

Alanlarda faaliyetlerine tüm hızıyla devam eden CHP Başakşehir İlçe örgütü aynı zamanda sivil toplum kuruluşlarıyla ilişkileri de güçlendiriyor. Sivil toplum kuruluşları ile güçlü bağlar kurarak siyasete katılımlarını teşvik eden CHP Başakşehir İlçe Başkanı Av. Deniz BAKIR'ı Sinop Dernekler Federasyonu Başkanı Hasan DALKIRAN ve yönetim kurulu üyeleri ile Başakşehir Belediye Meclis Üyesi ve CHP Grup Başkan Vekili Nizamettin KÜMEÇ ziyaret etti.

Bu kapsamda STK’ların İlçe örgütüyle bilgi alışverişinde bulunduğu ve toplumun her kesiminin sorunlarını dinlemeye hazır olduğunu belirten CHP Başakşehir İlçe Başkanı Av. Deniz BAKIR, bu ziyaretlerin artarak devam edeceğini vurguladı.

‘’SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İLE BİRLİKTE AYDINLIK, KALKINMIŞ VE GÜÇLÜ TÜRKİYE CUMHURİYETİ’Nİ BİRLİKTE YAŞATACAĞIZ’’

Ziyaretin akabinde Deniz BAKIR yazılı açıklamada bulundu. BAKIR, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

‘’Nazik ziyareti ile CHP İlçe Başkanlığımıza gelerek bizleri onurlandıran Sinop Dernekler Federasyonu Başkanımız Sayın Hasan DALKIRAN ve kurul arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Toplumumuz ve kültürümüzün temel yapı taşı olan sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte aydınlık, kalkınmış ve güçlü Türkiye Cumhuriyetini birlikte yaşatacağız.’’

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER