SEDAT PEKER'DEN SÜLEYMAN SOYLU HAKKINDA ÇARPICI İDDİALAR

SEDAT PEKER'DEN SÜLEYMAN SOYLU HAKKINDA ÇARPICI İDDİALAR

Organize suç örgütü yöneticisi olduğu gerekçesiyle kırmızı bültenle aranan Sedat PEKER, 4. videosunu yayımladı. PEKER, yayınlandığı andan itibaren çok konuşulan videosunda "Allah mısınız ulan siz? nesiniz ulan? Pelikancısı, Ağarcısı Süleymancısı? nedir ulan?" ifadelerini kullandı.

 İçişleri Bakanı SOYLU için ‘’süslü, temiz, Sülü’’ gibi ifadeler kullanan PEKER, şu ifadelere yer verdi:

‘’BERAT BEY’E SEN BENİ DÜŞMAN ETMEDİN Mİ?’’

"Namus sahibiysen konuş ya, Berat Bey'e sen beni düşman etmedin mi? Akrabam Reşat Hacıfazlıoğlu, senin bütün organizasyonlarını yapan. Ya sen değil miydin DYP'nin başına ulaşmak için, seni kongrelere almıyorlardı, eski arşivlerden çıkarın. Olaylı kongreleri vardı, yanında kim var bakın, benim arkadaşlarım, akrabalarım. Onlar senin yanında değil miydi? Yalan makinesi ve diyet koyacağız ortaya. Ben koyacağım ortaya. Benim akrabam gelip 'Reis'in kulağına bir şeyler geliyor, bu İstanbul'da sorunlar var' dediğinde, 'İstanbul'u ben yönetmiyorum, Berat yönetiyor' dedin mi, demedin mi? 'O yaptırıyor her şeyi' dedin mi demedin mi?"

‘’SEDAT PEKER’E DOSYA HAZIRLIYORLAR. BEN TEHLİKELİ BİR DURUM OLUNCA HABER VERECEĞİM, DEMEDİN Mİ?’’

'’Sedat Peker'in akrabası, bir cenazedeyiz, yollamış, telefon sinyalleri var, zaten yok desen de önemli değil, telefon aynı yerlerde sinyaller var. Cenazede görüştük, ben cenazeye kaçmadan önce, kaçmak değil sürgün diyelim biz buna. Sen demedin mi 'Sedat Peker'e dosya hazırlıyorlar. Ben tehlikeli bir durum olunca haber vereceğim" demedin mi? Efsanesin. Mehmet Ağar falan hikaye. Senin bu dünyada hep yıldızın parlak olacak."

ROBOT HESAPLARDAN 300 BİN TWEET…

‘’Bir de temiz Süleyman'ın istifa olayı var ya. Bir gün evvel robot hesaplardan tweetler hazırladı, o bir milyon 300 bin tweet var ya. Sen de biliyorsun, benim kardeşim gibi o çocukların hepsi, benim destek olduğun haber portalları da sana destek oldular.’’

‘’SİLİVRİ’DE İNTİHAR EDEN O EMNİYET MÜDÜRÜNÜ ANLATSANA’’

"Silivri'de intihar eden o emniyet müdürünü anlatsana. Gaziosmanpaşalı adamı bıraktırmak için telefon açtın ya. Pardon senden önce Koruma Daire Başkanı Ekrem Güler aradı. İki sene önce intihar etti Hakan Çalışkan. Niye intihar eder bu adam. Sebep yok. Ben anlatayım sebebini. Bunun Gaziosmanpaşa'dan tanıdığı zengin, varlıklı, kelle.. gözaltı yapıyor, namuslu adam Silivri Müdürü. Bunu arıyorlar hemen polis aldı, koruma daire müdürü arıyor. Herhalde il emniyet müdürü Mustafa Bey ile arası iyi. Mustafa Bey hayır diyor. Sonra Süleyman Bey kendi arıyor ilçe müdürünü. Artık koruma müdürünün telefonundan mı arıyor. Bırak diyor. Bırakıyor tabi. Bana pis diyorsun, hani ben Türkiye'ye dönecektim.

"Silivri Emniyet müdürü genç tertemiz bir arkadaş. İntihar etti. Basında bu şekilde yazdı geçti. Tamam. Bunu da konuşacağız. Emniyet Müdürü arkadaşları onun neden intihar ettiğini biliyorlar, neden söylemiyorlar? Temiz Süleyman'a da soracağız bunu. Temiz tertemiz Süleyman, süslü Süleyman, sülü Süleyman."

FETÖ SORUŞTURMALARI…

Peker, FETÖ soruşturmaları ile ilgili, "Adam FETÖ'cü parası var parası olan FETÖ'cülükten yırtıyor parası olmayan cezaevinde. Ulan fakir zengin hepsini atıcan ama gerçek FETÖ'cüyü atıcan. Milyarder FETÖ'cülerin tapularını inceleyin yarısı nereye gitmiş? Diyorlar ki seni alırsak tamamı gidecek almayalım yarısını bize ver. Ulan derinciler..." ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2021, 19:27

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER