SEDAT PEKER 7.VİDEOYU YAYINLADI TÜRKİYE ÇALKALANDI

SEDAT PEKER 7.VİDEOYU YAYINLADI TÜRKİYE ÇALKALANDI

Organize suç örgütü lideri Sedat PEKER,bugün sabah saatlerinde Youtube’a 7.videoyu yükledi. Çok çarpıcı iddialarda bulunan PEKER’in açıklamalarından satır başları şu şekilde:

KUTLU ADALI CİNAYETİ HAKKINDA İDDİALAR: ‘’HEPİMİZ BİRBİRİMİZİN AYNISIYIZ’’

‘’Biz o zaman Mehmet AĞAR, Korkut EKEN hep beraberiz... Genciz, vatanseveriz.. Bana genelde iş adamlarını yönlendiriyorlar, faili meçhullerden ziyade. Onları da anlatacağım. Bana dedi ki, "Kıbrıs'ta bir adam var, Kıbrıs'ı Rumlara satmak istiyor." İki profesyonel dedi... Dedim sana öz kardeşimi vereceğim, Atilla PEKER'i. Uzmandır, sokaklarda yetişmiştir. Biletlerden bakabilirler. Yüce Allah o insanın kanını bize nasip etmedi. Adam namuslu adam, bu günleri görmüş, namuslu adam. Rumlara Kıbrıs'ı satacağı yok. Aradan zaman geçti, döndüler üç dört gün sonra. Denk gelinemedi. Korkut Abiyle konuştuk. Dedi sonra gideceğiz. Onlara bağlı başka bir ekip öldürmüş. Karşılaştık Korkut Abiyle, "Halloldu o iş" dedi. Atilla Peker doğruyu söyler. Öldürsek öldürdük derdim. Zamanaşımına girdi. Eşinin mücadelesini hep uzaktan izledim. Neyi anlatayım. Hepimiz birbirimizin aynısıyız."

‘’TÜM UYUŞTURUCU İŞİ YAPANLAR BUNUN ARKADAŞI’’

"Kaç kişi böyle gitti. Bu Mehmet AĞAR var ya bu Mehmet AĞAR, emniyet müdürlüğü döneminde en yakın arkadaşları Behçet CANTÜRK, Hüseyin BAYBAŞİN, Savaş BULDAN… Tüm uyuşturucu işi yapanlar bunun arkadaşı. Kürt iş adamı diyorlar ya hayır uyuşturucu işi yapıyorlar, hepsinden para aldı. Her işlerini hallediyorlardı. En son siyasete girip, hayali cumhurbaşkanlığı, hikâye böyle… Adam tüm geçmişi temizlemek için MGK’ya sunum yaptı. O zaman Tansu Hanım, onu ikna etti. Sonra başladılar hepsini öldürmeye başladı. Kendi geçmişini temizlemek için yaptı."

UĞUR MUMCU CİNAYETİ HAKKINDA FLAŞ İDDİA

"Uğur MUMCU, görüşüne katılırsınız katılmazsınız. Bence şehittir. Neden öldürüldü? Öldürüldüğü zaman yazdığı yazılara bakın. Terör bölgelerinde uyuşturucu tarlaları olur, satışları olur ve silah ticareti.

Uğur MUMCU şehit ediliyor. Yanına ilk gelen kim, katil en önce gelir Mehmet AĞAR. Eşine diyor ki, ‘Ben buradan bir tuğla çekersem devlet aşağı iner’ Bu meşhur sözdür. Devletin içinde yaşayanlar bunu bilirler. Uğur MUMCU, temiz adam, saf adam, tek başına bir adam."

BİNALİ YILDIRIM’IN OĞLU HAKKINDA İDDİALAR

"Erkam YILDIRIM, Halil FALYALI'nın otelinde veya casinosunda misafiriydi. Mehmet AĞAR bu senkronizenin ortasında. Erkam YILDIRIM'ın Süleyman SOYLU ile çevresinde bu konularla ilgili dostluğuna bakın.

Kokain önceden Kolombiya üzerinden geliyordu. Geçen seni haziran ayında 4 ton 900 kilo yakalandı. Sonra yeni güzergah çalışması yapıldı. Çünkü Amerika Uyuşturucuyla Mücadele, çok güçlü orada, sürekli üstlerinde. 800 kilometre Venezüella’yla sınırları var. Oraya geçirmek kolay çünkü Amerika’nın kontrolü yok. Suriye Lazkiye de Amerika kontrolünde değil. Bu mal yakalandıktan sonra yeni bir güzergah kurmak için Venezüella’ya kim gitti? Binali YILDIRIM'ın oğlu Erkam YILDIRIM. Ocak ayında ve Şubat ayında gidip 4 gün kaldı.

Hep böyle yapıyorlar, vatanseverlik ile milleti coşturuyorlar herkesi birbirine sokuyorlar. Şimdi diyecekler niye anlatmadın? Lan neyi anlatayım siz gördüğünüz her şeyi anlatıyor musunuz?’’

‘’BAKANLIĞI MURAT KURUM MU YÖNETİYOR SADIK SOYLU MU?’’

‘’Senin akraban var ya Ankara'da, Sadık SOYLU. Bir iş merkezi var yine Ankara'da Next Level diye geçiyor. Bu devletin bir yeri. Şimdi bakanlığın tüm yüksek bürokratları orada, tüm işadamları orda. Murat KURUM mu yönetiyor Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nı, Sadık SOYLU mu? Bir de Erdal KAYAPINAR var, bakanlığın mekansal planlama genel müdürü. Bu adamla ilgili FETÖ soruşturması varmış, o nasıl kapandı. Soruşturma kapandı? Sayın savcılar siz delil mi istiyorsunuz, kameralar var, bu Sadık SOYLU'nun resmi bir unvanı yok, devletin bakanlığa ait resmi binasında nasıl oturuyor müsteşar gibi, bakan gibi... Neden işadamları ile devletin görevlileri orda. Sayın savcı bir yazı yazacaksın, HTS kayıtları gelsin diye, hangi bürokratlar bu adamın yanına gidip geliyor, hangileri arıyor. Ben iddia ediyorum, Murat KURUM'u o kadar aramıyorlardır. ‘’

Güncelleme Tarihi: 23 Mayıs 2021, 18:10

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER