PINAR ALTUĞ TAMER KARADAĞLI'YA DESTEK VERDİ

PINAR ALTUĞ TAMER KARADAĞLI'YA DESTEK VERDİ

Oyuncu Tamer Karadağlı ile Nihal Yalçın arasında yaşananlar gündemdeki yerini koruyor. Tartışmaya katılan bir diğer isim Pınar Altuğ oldu. Pınar Altuğ, Karadağlı'nın 'kadınlara karşı saygılı, zarif bir kişi' olduğunu söyledi ve "Ödül almaya çıkan kişi sahnede çok fazla konuşmamalı" dedi.

Altın Portakal Film Festivali’nin ödül töreninde sunuculuk yapan Tamer Karadağlı’nın, kürsüde konuştuğu sırada Nihal Yalçın'a sırada ödülünü uzatmasının ardından yaşanan gerginlik halen daha kamuoyunun gündeminde olurken; tartışmaya bir isim daha eklendi.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; Pınar Altuğ, konu hakkında şunları söyledi:

Törenler Ağzınıza Geleni Söylediğiniz Bir Yer Değildir”

"Bana çok saçma geliyor. Şöyle bir gerçek var, ödül törenlerinde çok insan ödül alır. Sırası gelen çıkar ödülünü teslim alır, ardından ödülle teşekkür konuşması yapar. Bu insana güç katar, ödülü göstere göstere konuşursunuz. Konuşmanızı yapar inersiniz, bunun da belli süresi olmalıdır. Sizden öncekiler ve sonrakiler de vardır. Oscar'da 45 saniyeden fazla konuşamazsınız mesela... Törenler ağzınıza geleni söylediğiniz bir yer değildir. O tören içindekilerinizi dökeceğiniz, sohbet edeceğiniz yer değildir. Sen konuşurken arkadaki kişi beklemek durumunda da değildir. Bu durum niye cinsiyetçiliğe varıyor onu bilmiyorum. Tamer'le iki gündür konuşuyoruz, gülüyoruz yani. Siz böyle arkada direk gibi beklemek ister misiniz? Ödülü takdim edecek kişi senin konuşmanı beklemeden sahneden inebilir. Ödül verirken 'Sus mu diyorsunuz?' gibi bir tavır yakışıksız. Kim kime saygısızlık yaptı o beni ilgilendirmiyor. Cinsiyetçi bir yaklaşım olarak görmeyi manasız buluyorum. Ben orada terbiyesizlik görmedim. Ben arkadaşımın saygısız ve terbiyesiz biri olmadığını biliyorum. Aksine kadınlara çok zarif bir adamdır, bunu da Tamer Karadağlı, 19 yıllık partneri olarak söylüyorum" dedi. 


 

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER