ÖZTRAK'TAN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR:ÜLKE KURTLAR VADİSİNE DÖNMÜŞ

ÖZTRAK'TAN GÜNDEME DAİR AÇIKLAMALAR:ÜLKE KURTLAR VADİSİNE DÖNMÜŞ

CHP Sözcüsü Faik ÖZTRAK, yerleşen suç örgütü lideri Sedat PEKER'in, gündeme oturan iddiaları hakkında dikkat çekici açıklamalarda bulundu. ÖZTRAK açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"EN GÜÇLÜ ORTAKLIK SUÇ ORTAKLIĞIDIR"

Bundan 8 yıl önce ne demişti Erdoğan? 'Artık bu ülkede çeteler dönemi bitmiştir. Mafya dönemi bitmiştir. Cunta dönemi geri gelmemek üzere bitmiştir.' Ne demiş atalarımız? Büyük lokma ye, ama büyük söz söyleme… Görüyoruz neyin bitip neyin başladığını… Birkaç yıl öncesine kadar, Erdoğan ile aynı fotoğraf karelerine giren, seçimlerde AK Parti lehine mitingler yapmasına izin verilen, kendisine koruma olarak Türk polisi tahsis edilen bir suç örgütü başı, şimdi konuşmaya başladı. 'En güçlü ortaklık suç ortaklığıdır."

"ÜLKE KURTLAR VADİSİNE DÖNMÜŞ"

Çünkü suç ortakları birbirine göbekten bağlıdır. Birbirine mecburdur. O nedenle de kolay kolay konuşmazlar. Ama şimdi bu şahıs konuşuyor. Mafya konuşuyor, hükümet susuyor. İddialar da öyle böyle değil. FETÖ’cü yaftasıyla insanların içeri attırılıp, Bodrum’daki marinalarına çökülmesine, Kolombiya’dan gelen kokainlerden, bir gazetecinin öldürülmesine kadar pek çok korkunç olay dile getiriliyor. Bu itiraflara bakılırsa, ülke, Kurtlar Vadisi’ne dönmüş.

‘’CUMHUR İTTİFAKI CÜRÜM İTTİFAKI OLMUŞ’’

Cumhur ittifakı sadece AK Parti ve MHP’den oluşmuyor. Mafya da bu ittifakın ortağı ve aparatı… Cumhur İttifakı, cürüm ittifakı olmuş.

‘’BU MAFYA BABASINA ÜLKEYE DÖNÜŞ SÖZÜ VEREN DEVLET YETKİLİSİ KİM?’’

Tüm bunlar ortadayken, “Atama İçişleri Bakanı”, utanmadan, sıkılmadan Sayın Genel Başkanımıza hakaret etmeye cüret ediyor. Suç örgütünün başı, Rize’de AK Parti için miting yaparken, makbuldü. Akademisyenlerin kanlarıyla banyo yaparken, yerli ve milliydi. Türk polisi koruma olarak verilirken, muteberdi. İtiraflara başlayınca mı, suç örgütü yöneticisi olduğunu anladınız?

Hayırdır beyler, Mafya-siyaset-emniyet hattında patlayan kanalizasyon boruları, neden bu kadar panik yarattı? Bu hezeyanınız, bu heyecanınız neden? Bu mafya babasına, “Nisan ayında ülkede birçok şey değişecek” deyip, kendisine ülkeye dönüş sözü veren devlet yetkilisi kim?'

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER