ÖZKOÇ:''BİR KİŞİNİN KHKLARIYLA ÜLKEYİ YÖNETENLER...''

ÖZKOÇ:''BİR KİŞİNİN KHKLARIYLA ÜLKEYİ YÖNETENLER...''

CHP Grup Başkanvekili Engin ÖZKOÇ bugün Fox TV’deki Çalar Saat programında İsmail KÜÇÜKKAYA’nın konuğu oldu.

ÖZKOÇ, gündeme dair yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi:

‘’BÜYÜK TÜRKİYE’Yİ HEDEF ALANLAR…’’

“Büyük Türkiye’yi mahveden, büyük Türkiye’nin içini boşaltan, büyük Türkiye’yi bir mafya devleti haline getiren, parlamentoyu etkisiz hale getiren, parlamentonun yerine bir kişinin kanun hükmünde kararnameleriyle Türkiye’yi yöneten kişilerdir büyük Türkiye’yi hedef alanlar”.

"VATANDAŞ KAN AĞLIYOR"

“Türkiye’de salgının ilk üç haftası tam kapanma yapılması ve esnafa ciddi destek verilmesi gerekiyordu. Kasamızda 128 milyar dolar vardı. 128 milyar doların sadece 3 milyar 600 milyon dolarıyla 83 milyon kişi iki kere aşılanabilirdi. 40 milyar dolar esnafa ve evine kapattığımız insanlara verilseydi ve aşıyla ilgili gerekli tedbirler önceden alınsaydı hem kasamızda para olacaktı hem de esnaf, turizmci, sanayici şu anda normal hayata dönüyor olacaktı. 128 milyar dolar’ı yandaşa verdiler, vatandaş kan ağlıyor” .

“KILIÇDAROĞLU ÜLKESİ İÇİN NE İSTİYORSA YAŞADIĞI HAYAT TAM DA O’’

“KILIÇDAROĞLU ülkesi için ne istiyorsa aslında yaşadığı hayat tam da o. Huzur istiyor, mutluluk istiyor. İnsanlarla iyi ilişkiler kurulsun istiyor. Ayrıştırmamızı asla istemiyor. Bazen biz de kamuoyu önünde siyasetin verdiği heyecan içerisinde çok sert sözler kullanabiliyoruz. Bizimle konuşurken diyor ki hayır biz böyle yapmayalım, biz daha çok insanları kucaklayalım, onlara kendimizi konuşarak anlatmayı tercih edelim diyor. KILIÇDAROĞLU’nun sabah kalktığı andan itibaren tek düşündüğü şey ülkesidir”.

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER