İLÇE BAŞKANINDAN BASIN DERSİ "GAZETECİ KALEMİNİ MOR BİNLİKLERE TERCİH ETMEMELİ"

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Deniz Bakır'a anlamlı ziyaret

İLÇE BAŞKANINDAN BASIN DERSİ "GAZETECİ KALEMİNİ MOR BİNLİKLERE TERCİH ETMEMELİ"

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe Başkanlığı'nın bugünkü grup toplantısının hemen öncesinde, Başakşehir sınırları içerisindeki en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olan Karacaören Kültür Dayanışma Derneği ve Velibaba Cemevi Başkanı Dursun Baş ile yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Deniz Bakır'ı makamında ziyaret etti.

Dernek yöneticileri, son zamanlarda yoğun tempoyla saha çalışmaları yürüten Deniz Bakır'ı, çalışmalarından dolayı tebrik ettiler.

Dernek yöneticileri, Deniz Bakır'ın halkın içinden gelen halktan biri olarak sokak sokak, meydan meydan dolaşıp esnafın ve milletin sorunlarına kulak verip çözümler üreten başarılı bir ilçe başkanı olduğunu vurguladılar.

Dernek başkanı Dursun Baş, "İlçe Başkanı Deniz Bakır'ın siyasetteki azim ve başarısının herkese örnek olması gerektiğini vurguladı. Derneğimizde iki dönemde, dört yıl birlikte başarılı bir şekilde görev yaptığımız arkadaşımıza, derneğimize sunmuş olduğu hizmetlerden dolayı "Şeref Plaketi"ni takdim ediyoruz." dedi.

"TÜM YURTTAŞLAR BANA ULAŞABİLİR "

Deniz Bakır'ın bugünkü ziyarete ilişkin sosyal medya paylaşımı sonrası bazı kişilerce eleştirilmesi üzerine, kendisi ile telefonla bir görüşme sağladık. Deniz Bakır ile yaptığımız telefon görüşmesinde şöyle dedi;

"Güzide sivil toplum kuruluşumuzda iki dönem, dört yıl süreyle yöneticilik görevi üstlendim. Daha öncesinde yine sivil toplum kuruluşumuzun "Hukuk Müşavirliği" görevini yürüterek katkılar sundum. Sizler gibi, tüm yurttaşlar da bana dilediği zaman ulaşabilir.

"KARA PROPAGANDANIN ADI  NE ZAMAN BASIN OLDU?"

Başakşehir çevresinde yayın yapan bazı arkadaşlar, bilinçli bir şekilde, sistematik olarak şahsımı ve göz bebeğimiz olan partimizi yıpratmaya yönelik, kaynaksız ve gerçek dışı haberler yapmak suretiyle, adeta husumet beslemektedirler. Kendileri bana ulaşmış olsaydı, komplo teorileri üretmek yerine tüm gerçekliğiyle kendilerine bilgi verebilirdik.

Yine belirtmek isterim ki 900'ü aşkın dernek üyemiz, dernek başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz geçmişte derneğimize verdiğimiz hizmetler nedeniyle, tarafımıza bu plaketi takdim etmeyi uygun görmüştürler. Biz de memnuniyetle bu "Şeref Plaketi"ni teşekkür ederek kabul ettik.

Lakin bundan kriz çıkartmaya çalışan, basın mensubu olduğunu iddia eden arkadaşları, cerrahlığa soyunan seri katillere benzetmekteyim. Uğur Mumcu’yu örnek almalarını öneririm. Gazeteci kalemini mor binliklere tercih etmemeli.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2021, 23:55

Hasan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER