GÖKHAN GÜNEŞ NEREDE?

Başakşehir’de geçtiğimiz Çarşamba günü işe gittiği sırada bir grup tarafından kaçırılan Gökhan Güneş’ten halen daha haber alınamıyor.

GÖKHAN GÜNEŞ NEREDE?

Başakşehir’de geçtiğimiz Çarşamba günü işe gittiği sırada bir grup tarafından kaçırılan Gökhan Güneş’ten halen daha haber alınamıyor.

20 Ocak Çarşamba günü İkitelli’den Başakşehir’deki iş yerine gitmek için otobüse binen Gökhan Güneş, indiği sırada bir grup tarafından kaçırıldı. Caddeyi gören kamera, Gökhan Güneş'in Şehit Abdülselam Özatak İlköğretim Okulu durağında indiği anı ve indiği anda önünün bir grup tarafından kesildiğini kaydetti. Otobüs durağının civarında bekleyen araçtan çıkan 3 kişi tarafından kaçırılan Gökhan Güneş’ten halen daha haber alınamıyor.

KARAKOLDAN BİR SONUÇ ALINAMADI

Görüntülere ulaşan aile derhal karakola gitti.Aile İkitelli Karakolu’na gün içinde ve daha sonra birden fazla kez gitmelerine rağmen Gökhan Güneş’in akıbetiyle ilgili herhangi bir sonuca ulaşamadı.

Aile daha sonra Vatan Caddesi’ndeki Emniyet Müdürlüğü önüne gitti fakat burada da polis etraflarını sardı.Gözaltına alınanların da olduğu olaydan da herhangi bir sonuç alınamadı.

POLİS KAÇIRDI İDDİASI

Bugün Güneş’in ailesi bir basın toplantısı düzenledi.Aile üyeleri ve avukatlar yaptıkları basın açıklamasında Gökhan Güneş’in polis tarafından kaçırıldığını iddia etti.Gökhan Güneş’in ablası Nurhayat Güneş, ‘’Gökhan Güneş biliyoruz ki takip altındaydı,kardeşim devletin elinde’’ ifadelerini kullandı ve 20 Ocak günü karakolda da polisin kendilerine yardım etmediğini,sadece sustuklarını sözlerine ekledi. Basın açıklamasında, Gökhan Güneş’in İstanbul’da ikamet ettiğini ama Tokat’taki akrabalarının aranarak ‘’Gökhan Güneş burada mı’’ diye sorulduğunu ifade eden Nurhayat Güneş,bu durumla ilgili olarak ‘’Siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz?’’ dedi.

Basın açıklamasında aynı zamanda bunun muhalif insanlara bir gözdağı olduğu belirtildi.

Basın açıklaması için tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 22:43

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER