ENGELLEMELER YILDIRMADI, 3600 EK GÖSTERGE HER YERDE ANLATILDI

ENGELLEMELER YILDIRMADI, 3600 EK GÖSTERGE HER YERDE ANLATILDI

CHP Başakşehir İlçe örgütü, 3600 Ek Gösterge hakkı için sahalarda halkla buluşmaya devam ediyor. Stant çalışmaları ve kamu kurumlarının ziyaretleri eşgüdüm içinde yapılıyor. Başakşehir İlçe örgütü,son dönemlerde yaptığı atılımlarla yeni üyeleri partiye kazandırırken,stant çalışmaları ile Başakşehir halkıyla kurulan iletişim kesintisiz bir şekilde devam ettiriliyor.

3600 Ek Gösterge hakkı için Cumhuriyet Halk Partisi tüm Türkiye’de bir çalışma başlatmıştı. Bu süreçte Başakşehir İlçe örgütü de parti emekçileriyle birlikte sahalarda çalışma yürütüyor. Olimpiyat stadı çıkışında bildiri dağıtımıyla başlayan saha çalışmaları iki gündür tüm heyecanıyla devam ediyor.

Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde Çalışmalar Engellenmeye Çalışıldı

4 Ekim Pazartesi günü Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde yapılan çalışma engellenmeye çalışıldı. Özel güvenlik ekiplerinin tüm müdahale girişimlerine rağmen devam eden çalışmada halktan yoğun bir olumlu geri dönüş alındı.

Aynı gün içerisinde Hacı Fatma Gül Lisesi ve Hacı Ali Osman Gül İlköğretim Okulu ziyaret edildi.

Pazartürk’te Yoğun İlgi

Bugün ise 3600 Ek Gösterge Hakkı için Bahçeşehir Pazartürk’te stant ve bildiri çalışması gerçekleştirildi. İlçe merkezinde buluşan parti emekçileri toplu halde Pazartürk’e geçerek yaygın bir bildiri çalışması yaptı. Halkın partiye yoğun ilgisinin gözlemlendiği çalışmada, parti emekçileri her noktada 3600 Ek Gösterge hakkında açıklamalarda bulundu ve parti politikaları hakkında bilgi verdi.

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER