CHP'Lİ BAKIR KAYAŞEHİR'DE SİTE SAKİNLERİYLE BULUŞTU

CHP'Lİ BAKIR KAYAŞEHİR'DE SİTE SAKİNLERİYLE BULUŞTU

CHP Başakşehir İlçe örgütü sahalarda çalışmalarına devam ediyor. CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır, bugün Kayaşehir 7. Bölge’de site sakinleriyle bir araya gelerek sorunları dinledi ve çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Uzun süredir Başakşehir’in birçok mahallesine ziyaretlerde bulunan CHP Başakşehir İlçe örgütü, saha çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır ve beraberindeki heyet, bugün Kayaşehir 7. Bölge’deki site yönetimi ve site sakinleriyle bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde Şahintepe ve Güvercintepe’de çeşitli derneklere ve muhtarlıklara ziyaretlerde bulunan CHP Başakşehir İlçe Başkanı Bakır ve beraberindeki heyet, Kayaşehir 7. Bölge’de bulunan Firuze Site sakinleriyle bilgi alışverişinde bulundu. ''Adım Adım İktidara' çalışmasında kurulan diyaloglar güçlendirildi. Başta geçim sıkıntısı, pahalılık ve yerel sorunlar olmak üzere çeşitli konu başlıkları hakkında site sakinlerinin fikirleri dinlendi ve CHP'nin bu konular hakkındaki politikaları anlatıldı.

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER