CHP BAŞAKŞEHİR İLÇE BAŞKANI BAKIR,ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

CHP BAŞAKŞEHİR İLÇE BAŞKANI BAKIR,ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Başakşehir İlçe Başkanı Av. Deniz BAKIR, Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.  Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün, '' Büyük başarılar, değerli anaların yetiştirdikleri seçkin çocukların yardımıyla meydana gelir'' sözlerini anımsatan CHP Başakşehir İlçe Başkanı BAKIR, mesajında:

“Tarifi imkansız bir sevginin ve şefkatin timsali olan, evlatlarını akıllarından ve yüreklerinden bir an dahi çıkartmayan annelerimiz; bizleri dünyaya getiren, hayatımız boyunca en büyük destekçimiz olan, tarifi imkansız değerlerimizdir.

Varlıklarıyla hayata anlam katan, sevgi dolu yürekleriyle çocuklarına yol gösteren, onların ülkelerine ve topluma yararlı birer fert olarak yetişmelerinde bir kılavuz görevi gören annelerimizin hakkı hiç bir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en değerlisidir. Annelerimizi daima mutlu etmek, emeklerinin boşa gitmediğini göstermek, gurur duyacakları evlatlar olmak, onlar için en büyük armağandır. Annelerimizin gülen yüzleri, bizler için de en değerli hazinedir. Annelerimizi, yılın sadece bir gününde değil her gününde hatırlamalı, hoş tutmalı, sevgi ve saygımızı daima göstermeliyiz.

Emsalsiz ve sınırsız sevginin, hoşgörünün, sabrın, en masum ve temiz duyguların timsali, çocuğuna ilgisini, sevgisini, şefkatini ve kol kanat gerişini, doğumdan ölüme kadar geçen sürede karşılık beklemeden fedakarca sürdüren tüm annelerimizin Anneler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyor, selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2021, 15:42

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rukiye kucukel
Rukiye kucukel - 6 ay Önce

Annelerimiz hayatdayken kıymetini bilmeliyiz bütün annelerin günü kutlu olsun

Neşe Boz
Neşe Boz - 6 ay Önce

Hayatımıza değer katan tüm annelerimizin anneler günü kutlu olsun
Sn.ilçe Başkanımızın nazik anneler günü teblikatı içinde ayrıca teşekür ederim.

SIRADAKİ HABER