CHP BAŞAKŞEHİR İLÇE BAŞKANI BAKIR KAYAŞEHİR SAKİNLERİYLE BULUŞTU

CHP BAŞAKŞEHİR İLÇE BAŞKANI BAKIR KAYAŞEHİR SAKİNLERİYLE BULUŞTU

CHP Başakşehir İlçe Başkanı Deniz Bakır Kayaşehir sakinleri ve partililerle biraraya geldi. Vatandaşların taleplerini dinleyen Bakır, Kayaşehir'in projeleri hakkında bilgilendirdi. 

Cumhuriyet Halk Partisi Başakşehir İlçe Başkanı Av. Deniz Bakır Kayaşehir sakinleri ve partililerle bir toplantıda buluşarak taleplerini dinledi. Kayaşehir projeleri hakkında bilgi veren Bakır, "Sizin söylediklerinizi not alıp hayata geçirmek için geldik. Sokakları arşın arşın gezerek vatandaşın sorunlarını dinleyeceğiz" dedi. 

"PARTİMİZİN KAPILARI HERKESE SONUNA KADAR AÇIK"

Toplantıda, "Düşüncesi, etnik kimliği, inanışı ne olursa olsun insanları yararlanması gereken hizmetlerden yararlandıracağız" diye belirten Bakır, "Tüm yurttaşlara kamu hizmetlerinden yararlanmalarının bir hak olduğunu anlatacağız. Vergisini ödeyen her yurttaşımız bu hizmetlerden yararlanmalıdır. Temel prensibimiz eşit mesafede olmak ve eşit hizmetler vermek. Partimizin kapıları herkese sonuna kadar açık. CHP, dedelerimizin savaş meydanlarında kurduğu bir parti. Halkın partisi. O bakımdan kimselere kapılarımızı kapatmayacağız. Pandemi nedeniyle genelgelerle yasaklanmadığı sürece partimizin kapısı hiçbir zaman kapanmadı. İşimiz kolay değil, zorlanacağız ama sonunda insanlar sizi çok sevecek" şeklinde konuştu.

GENÇLERİ TEK TEK DİNLEDİ

Görüşmede, iki üniversite bitirdiğini ve KPSS'de 82 almasına rağmen 6 aydır atama beklediğini söyleyen bir gencin konuşması da dikkat çekti. Okul döneminde KYK aldığını söyleyen genç kız, "Cebimde beş kuruş yokken 25 bin tl borcum var. Gencim, gücüm, aklım, fikrim ve söyleyeceklerim var. Bunları söylemek için buraya geldim" dedi. Bakır, görüşme sonrasında gençleri tek tek dinleyerek "Gençlere ihtiyacımız var. Geleceği bu çocuklarla kuracağız. O nedenle genç arkadaşları siyasete katılmaları için teşvik etmek gerekiyor" dedi. Toplantıda Kayaşehir sakinlerinin dikkat çektiği noktalardan biri de engelli çocuklar ve bireylerle ilgili eksiklikler oldu. Konuyla ilgili konuşan Bakır, engelli parkına işaret ederek konser ve etkinliklerle Kayaşehir, Başakşehir halkının bu parktan haberdar olmasının sağlanabileceğini belirtti. 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2021, 03:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER