CHP BAŞAKŞEHİR 3600 EK GÖSTERGE İÇİN ALANA ÇIKTI

CHP BAŞAKŞEHİR 3600 EK GÖSTERGE İÇİN ALANA ÇIKTI

3600 Ek Gösterge için Milyonlarca Memur CHP İktidarını Bekliyor” sloganıyla CHP örgütleri 81 ilde sahalara indi. CHP İstanbul İl Başkanlığı, Bakırköy Kadın Cezaevi önünde 39 ilçe başkanlığıyla birlikte İstanbul’da startı verdi. Bu kapsamda CHP Başakşehir İlçe örgütü de Başakşehir’de kamu kurumlarında temaslarda bulundu ve bugün erken saatlerden itibaren halkla buluştu.

81 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen " 3600 Ek Gösterge için Milyonlarca Memur CHP İktidarını Bekliyor ” gündemli basın açıklamasını CHP İstanbul İl Başkanlığı, Bakırköy Kadın Cezaevi önünde 39 İlçe Başkanlığı ile birlikte gerçekleştirdi.

Düzenlenen basın açıklaması sonrası ilçe başkanları kendi ilçelerinde karakol, okul, hastane ve Camii gibi kurumlara bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Kamu Kurumları Ziyaret Edildi

Bu kapsamda CHP Başakşehir İlçe Başkanı Sayın Av. Deniz BAKIR beraberindeki heyet ile Güvercintepe ve Bahçeşehir Karakollarını ziyaret etti. Bugün ise Başakşehirde bulunan okulları ziyaret ederek 3600 Ek Gösterge ile alakalı parti politikalarını paylaştı.


 

Olimpiyat Stadı Durağında Broşürler Dağıtıldı

Sabahın ilk ışıkları ile stant çalışması yaparak vatandaşlara simit ve meyve suyu ikramında bulunan CHP Başakşehir İlçe Başkanlığı; yasal düzenlemeye ilişkin memurların talepleri doğrultusunda oluşturulan broşürleri vatandaşlara dağıttı.

İlçe Başkanı Avukat Deniz Bakır'ın bu çalışmaları sürdürdüğü esnada Başakşehir Belediyesi’ne ait ikram aracının gelmesi dikkatlerden kaçmadı.

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER