1111.SOKAK'TA BÜYÜK PANİK

Güvercintepe Mahallesi 1111.Sokak'ta büyük panik!

1111.SOKAK'TA BÜYÜK PANİK

Başakşehir Belediyesi’nin Güvercintepe Mahallesi’nde yaptığı seyir köprüsünde çalışan vinçler yüksek gerilim hatlarına dokununca mahalledeki 6 evin kombisi patladı.

KORKUTAN PATLAMA

Güvercintepe Mahallesi’nde bir süredir devam eden seyir köprüsü inşaatının çevresinde bugün talihsiz bir olay daha meydana geldi. İnşaata yakın 1111.Sokak’taki 6 evin kombisi patladı.  Kombilerin tesisatları ve evlerdeki diğer bazı elektronik cihazlar zarar gördü. Bununla bitmeyen çileye doğalgaz kaçağı da eklenince mahallede büyük panik yaşandı. Olayın ardından İGDAŞ ekipleri derhal mahalleye gelerek arızayı giderdi.Olayın nedeni ise, yapımı Başakşehir Belediyesi tarafından sürdürülen seyir köprüsü inşaatı...İnşaatta çalışan vinçler yüksek gerilim hatlarına dokununca civardaki evlerde buna benzer olaylar meydana gelebiliyor. Mahalleliden aldığımız bilgilere göre buna benzer kazalar sık sık yaşanıyor.

MAHALLELİ TEPKİLİ

Başta 1111.Sokak olmak üzere inşaata yakın yaşayan birçok mahalleli ise korku içinde ... Başakşehir Belediyesi’nin mahalledeki inşaatının birçok defa bu gibi sıkıntılara yol açtığını belirten mahalleliler soruna çözüm getirilmesini istiyor.Bunun yanında sık ve bitişik nizam evlerin yoğunlukta olduğu Güvercintepe Mahallesi, trafo hatları ve elektrik direklerinin de gölgesinde yaşadığı için yağmurlu havalarda  korku daha da artıyor.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 19:09

Halkın Güncesi


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER